تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۷ آبان ۹۵.::. ساعت : ۹:۲۳ ق.ظ
یک دیدگاه
Print This Post

خبرهای خوش تاجگردون برای مردم حوزه انتخابیه‌اش

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت بالای گچساران در حوزه کشاورزی و حمایت از فعالان این بخش گفت: سالن ورزشی ویژه بانوان در برخی روستاهای گچساران احداث می‌شود.

به گزارش خبر بیست؛ غلامرضا تاج‌گردون در نشست هم‌اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی دهستان امام‌زاده جعفر(ع) که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در بارگاه مطهر امام‌زاده جعفر(ع) برگزار شد اظهار داشت: برگزاری این جلسات و نشست‌ها سبب آشنایی هر چه بیشتر با مشکلات می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این نشست‌ها در دهستان‌های دیگر نیز در دستور کار است، افزود: برگزاری این نشست‌ها می‌تواند به پیگیری و برطرف شدن مشکلات روستاهای شهرستان کمک کند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر در روستاهای شهرستان گچساران کارها و اقدامات خوبی انجام گرفته شده است.

تاج‌گردون با اشاره به اینکه طرح‌های عمرانی و زیباسازی خوبی در چند سال اخیر در روستاهای گچساران اجرا شده است، گفت: جمعیت خیلی از روستاهای کشور رو به کاهش بوده ولی خوشبختانه با کارهایی که در روستاهای گچساران انجام شده ما توانسته‌ایم روستاهایمان را سرپا نگه داریم.

وی با اشاره به تعامل خوب دهیاران در گچساران با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، عنوان کرد: هر چه این تعامل بیشتر شود کارهای بهتری در روستاهای شهرستان انجام می‌گیرد.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی به ظرفیت گچساران در حوزه کشاورزی اشاره کرد و افزود: از ظرفیت‌های خوبی که در حوزه کشاورزی داریم باید استفاده کنیم.

تاج‌گردون از اختصاص 500 میلیون دلار برای تجهیز زمین‌های کشاورزی به سیستم آبیاری تحت فشار خبر داد و افزود: من در زمان انتخابات گفتم یکی از هدف‌های من این است که 12 هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی در گچساران و باشت مجهز سیستم آبیاری تحت فشار قرار گیرد و این باید عملیاتی شود.

وی تصریح کرد: مشکل اشتغال در گچساران با استفاده از ظرفیت‌هایی که داریم به ویژه در بخش کشاورزی برطرف می‌شود و یک اداره دولتی مگر چند نفر را می‌تواند جذب کند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از پیگیری مشکل اینترنت پرسرعت روستاهای گچساران خبر داد و گفت: تعدادی از روستاهای این شهرستان به زودی به اینترنت پرسرعت مجهز می‌شوند.

تاج‌گردون از ایجاد امکانات ورزشی در روستاهای گچساران خبر داد و افزود: مجوز احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال در 10 روستای دیگر گرفته شده است.

وی احداث سالن ورزشی ویژه بانوان در روستاهای شهرستان را ضروری دانست و عنوان کرد: احداث سالن ورزشی ویژه بانوان در دو، سه روستا همچون سراب ننیز و امام‌زاده جعفر(ع) در دستور کار قرار دارد./

به اشتراک بگذارید...

یک دیدگاه

  1. زاداحمدی گفت:

    کجاش خبر خوش بود . تاج گردون همه رو گول زد به ولله اگر دفعه بعد بهش رای بدیم

دیدگاه خود را به ما بگویید.