تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۹:۱۸ ق.ظ
فاقددیدگاه
Print This Post

پیام تقدیر و تشکر “سید حشمت‌الله سجادی‌نیا” منتخب نخست شورای بخش بوستان

سید حشمت‌اله سجادی‌نیا منتخب نخست شورای بخش بوستان در پیامی، ضمن تشکر از حضور مردم در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبر بیست، متن این پیام به شرح زیر است؛

باسلام و درود به روان بنیانگذار انقلاب اسلامی..وشهیدان والامقام از صدر تاکنون.. و سلام خدمت مقام عظمای ولایت الامام خامنه ای.. عرض سلام و ارادت خالصانه به محضر مبارک مردم شریف و ولایی بخش بوستان که همواره ارزشهای اعتقادی و انسانی‌شان زبانزده عام و خاص بوده.

حضور پر شکوه و هوشمندانه مردم مؤمن و شریف ایران اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا؛ مصداق واقعی حماسه سیاسی بود و برگ زرین دیگری بر پشتوانه مستحکم نظام اسلامی شد. بر ماست که در برابر این همه شور و شعور سر تعظیم فرود آوریم و شکرگزار خداوند متعال و قدردان حضور همه هموطنان عزیز باشیم.

اینجانب به سهم خود این حضور غرور آفرین را که بار دیگر مایه یاس دشمنان گردید، به حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیز ملت سلحشور ایران تبریک گفته و ایمان دارم این ملت بزرگ همچنان حماسه ساز  خواهد بود.

خدا را شاکرم که در سایه توجهات امام عصر و عنایت حق تعالی توفیق حضور در عرصه انتخابات را یافتم. و اینک که توفیق خدمت از طرف شما مردم عزیز نصیب اینجانب گردیده امیدوارم بتوانم جوابگوی محبت‌های شما بزرگواران در عرصه خدمت که همانا پیشرفت اهداف و ارزش‌های انقلاب و سربلندی دیارم بوستان سرافراز و متمدن می باشد ، باشم./

به امید ابادانی دیارم بوستان.

سید حشمت الله سجادی نیا

دیدگاه خود را به ما بگویید.