تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۹:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه
Print This Post

دهراب‌پور رئیس شورای شهر یاسوج می‌شود

منتخب شورای اسلامی پنجم شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: به صورت شفاهی مقرر کرده ایم ” محمدرحیم دهراب‌پور ” به عنوان رئیس شورای اسلامی آینده یاسوج در خدمت شهروندان باشد.

” مسعود خوبانی ” گفت: براساس نشستی که منتخبین پنجم شورای اسلامی شهر یاسوج داشته‌اند تصمیم تمامی منتخبین بر تغییر وضع موجود شهرداری این شهر یعنی تغییر شهردار است.

وی با تقدیر از تلاش‌های”محمدعلی جاوید ” شهردار کنونی یاسوج در دوران مدیریت خود، اظهارداشت: منتخبین شورای اسلامی شهر یاسوج بنا دارند در مسند شهرداری، فرد جدیدی را منصوب کنند.

منتخب مردم یاسوج در شورای پنجم اسلامی افزود: تغییر شهردار یاسوج ضروری است تا سرعت خدمات‌رسانی به شهروندان شدت دوچندانی بخود گیرد.

وی تخصص را مهمترین ملاک انتخاب شهردار آینده یاسوج ذکر و یادآورشد: انتخاب شهردار یاسوج فارغ از رنگ و بوی قومی و قبیله ای صورت می گیرد.

خوبانی گفت: منتخبین پنجم شورای اسلامی یاسوج براین باورند شهردار آینده این شهر باید با دولت تدبیر و امید برای جذب اعتبارات کلان درتعامل باشد.

وی با بیان اینکه شهرداری که با دولت تدبیر و امید تعامل نداشته باشد نمی‌تواند اعتبارات لازم را برای توسعه شهر یاسوج جذب کند، خاطرنشان کرد: شهردار آینده باید قدرت تعامل بالایی با استاندار، فرماندار و در مجموع دولتمردان داشته باشد.

شهردار آینده یاسوج بومی خواهد بود

خوبانی در پاسخ به این سئوال که شهردار آینده یاسوج بومی خواهد بود یا غیربومی؟ یادآورشد: گزینه‌های غیربومی بررسی و بدلیل وجود برخی مشکلات امکان انتصاب شهردار غیربومی در یاسوج وجود ندارد.

وی گفت: شهردار بومی می‌تواند برای توسعه شهری فعالیت کرده و از سویی می تواند از مشاوران غیربومی بهره های لازم را ببرد.

دهرابپور رئیس شورای شهر می شود

این‌استاد دانشگاه در ادامه از انتخاب رئیس شورای‌پنجم شهر یاسوج هم خبرداد و اظهارداشت: بصورت شفاهی مقرر کرده ایم ” محمدرحیم دهرابپور ” بعنوان رئیس شورای اسلامی آینده یاسوج در خدمت شهروندان باشد.

خوبانی گفت: دهرابپور هم از لحاظ سنی و هم از لحاظ تجربی سابقه خوبی در شورای شهر داشته و منتخبین به این نتیجه رسیده اند که ایشان را بعنوان رئیس شورای اسلامی آینده یاسوج منصوب کنند./

دیدگاه خود را به ما بگویید.