تاریخ انتشار :یکشنبه ۱ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۸:۴۵ ق.ظ
فاقددیدگاه
Print This Post

ورق برگردون در انتخابات نظام پزشکی یاسوج

هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد دیروز جمعه ۳۰ تیرماه همزمان با سراسر کشور برگزار شد و اما نتایج در حوزه بویراحمد، دنا و بهمئی قابل تأمل بود.

به گزارش خبر بیست، هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد اما این انتخابات در شهرستان‌های بویراحمد و دنا نیز حامل پیام‌های سیاسی بود.

در شهرستان‌های بویراحمد و دنا، محمدکاظم نظری فرماندار بویراحمد، وفایی رئیس بیمارستان امام سجاد(ع)، یزدان‌پناه معاون سابق درمان علوم پزشکی، فروزان رئیس فعلی نظام پزشکی، سید صداقت‌ تقوی‌تبار، محسن مرادی و فرید مرادیان جراح عمومی از چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب و حامی دولت روحانی بودند که در این انتخابات شرکت کردند.

از نیروهای سیاسی اصلاح‌طلب تنها فرید مرادیان و محسن مرادی حائز رأی حداکثری شدند.

بر اساس شواهد اصلاح‌طلبان برای آینده نظام پزشکی استان برنامه‌ریزی کرده بودند که اکنون به دلیل رأی نیاوردن چهره‌های سیاسی و شاخص اصلاح‌طلب این مهم تا حدودی از دست آنها خارج شد.

کیان دهراب‌پور رئیس ستاد مردمی رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از کاندیدای این انتخابات بود که توانست با ۱۰۷ رأی به هیئت مدیره نظام پزشکی راه یابد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در این دوره از انتخابات در حوزه انتخابیه شهرستان‌های بویراحمد، دنا و بهمئی فرید مرادیان با ۱۷۱ رای، محسن مرادی با ۱۴۶ رای، رستم حسن‌زاده با ۱۴۴ رای، پروین غفاری ۱۳۵ رای، فرشید صادقی ۱۳۲ رای، محمد غلام‌نژاد ۱۳۱ رای، سید زینب دانشی با ۱۱۴ رای، کیان دهرابپور با ۱۰۷ رای، محمدعلی جمشیدی با ۱۰۷ رای و طالب نظری با ۱۰۶ رای در رده پزشکی و در رده دندان پزشکی رقیه پناهی ۷۶ رای، سعادت روایی ۷۶ رای انتخاب شدند.
اورنگ ایلامی افزود: همچنین در این دوره از انتخابات در رده داروساز رحمت الله افشار با ۳۱ رای و پروین نگین تاجی با ۲۶ رای و در رده علوم آزمایشگاهی اسکند روان با ۱۰ رای و در رده لیسانسه مامایی یا بالا‌تر صدیقه کاظمی با ۳۶ رای و در رده لیسانسه پروانه دار گروه پزشکی یا بالا‌تر عظیم موسوی با ۳۷ رای به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی بویراحمد، دنا و بهمئی انتخاب شدند./کبنا

دیدگاه خود را به ما بگویید.