اسد بهمنی آزاد اظهار کرد: تا کوارتر دوم بازی همه چیز خیلی خوب بود و ما ۲ بر صفر جلو بودیم اما در ادامه متاسفانه سیستم بی عدالتی داوری کار خود را کرد و بازیکنان ما را یکی پس از دیگری از مسابقه اخراج کرد.
سرمربی تیم نفت گچساران افزود: در این بازی ۶ بازیکن ما را اخراج کردند و دیگر بازیکنی نداشتیم که روانه بازی کنیم و مجبور شدیم دروازه بان خود را به جای بازیکن وارد مسابقه کنیم.

وی با بیان این که داور می توانست به خطاها منصفانه تر نگاه کند و بازیکنان ما را بی رحمانه اخراج نکند افزود: در این بازی از داوری متضرر شدیم به گونه ای که بچه های امیدیه هم باور نمی کردند ما بازنده بازی شویم. کوارتر تر اول بازی داور بازیکن تقویتی ما را سه خطا کرد و از مسابقه اخراج شد که ضربه سنگینی به ما وارد شد.

بهمنی ادامه داد: داور پنج پنالتی به سود حریف گرفت که تنها یکی از آن ها را به گل تبدیل کردند.اگر عدالت در این بازی انجام می شد با اختلاف هفت گل پیروز این بازی بودیم ولی اخراج مداوم بازیکنان ما به حریف کمک کرد تا پیروز این میدان شود.

وی افزود: متاسفانه داوری ها در امیدیه بحث برانگیز است افزود: داور بازی امروز با تیم ما و بخصوص بازیکن تقویتی ما مشکل داشت. در این دیدار به بازیکنان زیر ۱۷ سال خود فرصت دادیم که به نسبت خوب بازی کردند. امروز از همه لحاظ سرتر از حریف بودیم و مطمئن باشید در بازی برگشت جبران خواهیم کرد.

سرمربی تیم واترپلو نفت گچساران افزود: ما امسال تنها یک بازیکن غیر بومی جذب کردیم در حالی که تیم امیدیه هشت بازیکن غیر بومی داشت.
دیدار دو تیم نفت امیدیه و نفت گچساران با نتیجه ۱۰ بر ۶ به سود نفت امیدیه به پایان رسید.