تاریخ انتشار :پنج شنبه ۶ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۴۰ ق.ظ
فاقددیدگاه
Print This Post

شهردار جدید گچساران معارفه شد+ تصاویر

به گزارش خبر بیست، ظهر امروز و با حضور مسئولان استانی از جمله معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد پژمان نیک‌اقبال، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای راسلامی، غلامرضا تاجگردون و مسئولان شهرستانی مراسم تودیع و معارفه شهرداران جدید و سابق گچساران برگزار شد.

در این جلسه که در قالب جلسه شورای اداری گچساران برگزار شد، مسعود ظفری به عنوان شهردار جدید تودیع شد و از زحمات اردلان زینل‌زاده شهردار سابق دوگنبدان نیز طی مراسمی تجلیل شد.

شاید بتوان نخستین نکته جالب این موضوع را پلیس ۱۱۰ و اورژانس ۱۱۵ خطاب کردن فرماندار توسط سیدناصر حسینی، رئیس شورای شهر دوگنبدان عنوان کرد وی این جملات را به پاس آنچه وی تلاش‌های دلسوزانه  عبدالرحیم رحیمی و حضورش در تمامی رویدادها و اتفاقات عنوان کرد که البته مسعود ظفری از این تمجید و تحسین سیدناصر حسینی به نفع خود استفاده کرد و در سخنرانی‌اش گفت می‌خواهیم عنوان پلیس ۱۱۰ و اورژانس ۱۱۵ را از فرماندار پس بگیریم.

از دیگر حواشی این جلسه نکته رئیس شورای شهر دوگنبدان بود که وی عنوان کرد که ما امروز شهرداری دوگنبدان را با ۹ میلیارد بدهی تحویل گرفته‌ایم که البته این سخن سیدناصر حسینی به نوعی با جواب زینل‌زاده شهردار سابق مواجه شد. زنیل‌زاده گفت که آقای حسینی به بدهی ۹ میلیاردی اشاره کردند و باید بگویم این بدهی نتیجه سرعت و تلاش در کارهای عمرانی شهری دوگنبدان بوده که البته تاجگردون نیز این جمله زینل‌زاده را تایید کرد و گفت شهرداری که زیر ۱۰ میلیارد تومان در حوزه عمرانی بدهی نداشته باشد، خوب کار نکرده است.

از دیگر نکته‌های جالب این جلسه خنده‌ها و لبخندهای اردلان زینل‌زاده، شهردار سابق دوگنبدان بود که همواره یکی از انتقادات مردم و حتی تاجگردون که در همین جلسه اعلام کرد، بود، تاجگردون گفت:  آقای زینل‌زاده کار کرد و کار کرد ولی کمتر خندید.دیدگاه خود را به ما بگویید.