تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ مهر ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۵۶ ب.ظ
فاقددیدگاه
Print This Post
مدیر آموزش و پرورش گچساران در همایش پیوند اولیا و مربیان:

بیشترین ” آسیب‌های اجتماعی” در فضای مجازی شکل می‌گیرد+تصاویر

همایش بزرگ ” پیوند اولیا و مربیان ” در دبستان آسیه با حضور دکتر بشیریه رئیس گروه انجمن اولیاء و مربیان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش خبر بیست, سید ظهیر الدین پورالحسینی صبح امروز در این همایش بیان داشت: ” اولیا و مربیان، سند تحول بنیادین ” شعار امروز هفته پیوند اولیاء و مربیان بوده و رسیدن به چشم انداز سند تحول بنیادین، حمایت و همکاری خانواده ها را می طلبد.
مدیر آموزش و پرورش گچساران به نقل از سخنان مقام معظم رهبری که” آموزش و پرورش” را قاعده، اساس و شالوده کشور می داند ؛ ادامه داد: صلاح و رفاه مملکت ایران عزیز در به روز بودن و کارآمدی آموزش و پرورش بوده و نقش خانواده در کنار آموزش و پرورش در ساختن نسل آینده ی ایران اسلامی بسیار مهم است.
پورالحسینی انسجام و گرم بودن کانون خانواده را باعث پایین آمدن آسیب های جامعه ذکر کرد و با بیان اینکه تهدید آسیب های اجتماعی برای خانواده های ایرانی بسیار جدی است، خانواده های ایرانی را به استفاده ی درست از فضای مجازی دعوت کرد.
دکتر بشیریه رئیس گروه انجمن اولیاء و مربیان استان نیز در سخنانی با تشکر از حضور گرم اولیای دانش آموزی ابراز کرد: ۴۰ درصد وقت دانش آموزان در مدرسه و ۶۰ درصد وقت در کنار خانواده است و این اصل نقش خانواده را در تربیت صحیح دانش آموزان نشان می دهد.
وی با دعوت از خانواده‌ها برای ایجاد همکاری، ارتباط و تعامل بیشتری با مدرسه برای ادامه آموزش و تربیت دانش آموزان به شکل بهتر و صحیح تر، اظهار کرد: بحث ” محبت و دیده شدن فرزندان ” مهمترین معضل امروزی دانش آموزان است که خانواده ها سعی نمایند وقت بیشتری به بچهای خود اختصاص بدهند.
در این همایش دانش آموزان دبستان آسیه با اجرای سرود و دکلمه ، زیبایی همایش را دوچندان نمودند.
دیدگاه خود را به ما بگویید.