تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ آبان ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۵۸ ق.ظ
فاقددیدگاه
Print This Post

رأی کمیته انضباطی درباره بازی هندبال نفت و گاز گچساران و سپاهان اصفهان

سرپرست تیم هندبال نفت و گاز گچساران گفت: تیم نفت و گاز این شهرستان براساس رأی کمیته انضباطی برنده بازی هفته پنجم با سپاهان اصفهان شد.

مجید راستی پور روز سه شنبه در گفت‌و‌گو با خبر بیست اظهار کرد: بر اساس این رأی تیم سپاهان به دلیل فحاشی بازیکنش به تماشاگران حاضر در سالن پد خندق شهر دوگنبدان و ترک بازی با نتیجه 10 بر صفر بازنده بازی اعلام شد.
وی بیان کرد: به علت پرتاب بطری از سوی تماشاگران به بازیکن تیم سپاهان اصفهان، نفت و گاز گچساران از یک بازی خانگی محروم شد.
راستی پور اظهار کرد: نفت و گاز گچساران با این نتیجه 6 امتیازی شد و با یک بازی کمتر در رده چهارم رده بندی لیگ برتر هندبال قرار گرفت.
تیم سپاهان اصفهان که تا قبل از این بازی صدرنشین بود هشت امتیازی باقی ماند و با 2 پله سقوط در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.
بازی تیم‌های نفت و گاز گچساران و سپاهان اصفهان که روز جمعه 30 مهر از هفته پنجم در شهر دوگنبدان برگزار شد به علت حواشی در حالی که در دقایق پایانی نفت و گاز با نتیجه 21 بر 12 برنده بود نیمه تمام باقی ماند.
به گزارش خبر بیست, این سومین پیروزی نفت و گاز گچساران در این فصل است.
رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور در سال جاری با حضور هشت تیم نفت و گاز گچساران، پتروشیمی مارون، هپکو اراک، صنعت مس کرمان، کبیر موتور کازرون، سنگ آهن بافق، نیروی زمینی تهران و فولاد مبارکه سپاهان پیگیری می‌شود.
رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور که از 30 شهریور سال جاری آغاز شده و براساس برنامه زمانبندی تا پیش از پایان سال 96 به اتمام می‌رسد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.