تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ آبان ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۰۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
Print This Post

نواخته شدن زنگ استکبارستیزی در مدارس گچساران و برگزاری باشکوه راهپیمایی13 آبان+گزارش تصویری

خبر بیست// معصومه بوستانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست, صبح امروز همزمان با سراسر کشور زنگ استکبارستیزی در مدارس گچساران به صدا درآمد.
همچنین راهپیمایی یوم الله 13 آبان نیز با حضور و استقبال پرشور جامعه دانش آموزی و فرهنگیان، امام جمعه، فرماندار، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، رئیس دادگستری و سایر مسئولان و اقشار مختلف مردم این شهرستان برگزار شد.

مردم همیشه در صحنه گچساران با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان شور و نشاط خاصی به این اجتماع باشکوه بخشیدند و بار دیگر اثبات کردند که تا آخرین قطره خون خوداز آرمان های حضرت امام (ره) و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

دانش آموزان و اقشار مختلف مردم گچساران در این راهپیمایی و درروز ملی مبارزه با استکبار جهانی با سردادن شعارهایی همچون “خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست” و”این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده “بار دیگر آمادگی خود را برای انجام فرامین رهبرمعظم انقلاب نشان دادند.

شمار زیادی از دانش آموزان با لباس های متحد الشکل و در دست داشتن پرچم ایران اسلامی در این تجمع گسترده حضور یافتند وحاضران در این راهپیمایی با سردادن شعارهایی همچون “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر آل سعود” پیام استکبار ستیزی مردم ولایتمدار گچساران را به نمایش گذاشتند.

عزاداری راهپیمایان گچسارانی نیز نمادی از استکبار ستیزی برگرفته از فرهنگ عاشورایی مردم ولایتمداراین خطه بود وجمعی از جوانان گچسارانی با به آتش کشیدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

در پایان این راهپیمایی بیانیه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قرائت شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.