تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶.::. ساعت : ۹:۲۰ ق.ظ
۳ دیدگاه
Print This Post

حرکت خودجوش معلم گچسارانی/ تبیین طعم شیرین تقسیم مهربانی و هم‌یاری با کودکان زلزله‌زده+تصاویر

سید نعمت قادری از معلمان فرهیخته، هنرمند و خوش ذوق گچسارانی در حرکتی نمادین و با تبیین طعم شیرین “تقسیم مهربانی و هم‌یاری” برای دانش آموزان کلاس خود، نقاشی‌ها، انشاءها و دل‌نوشته‌های آنان را برای دانش‌آموزان زلزله زده کرمانشاه ارسال کرد.

خبر بیست// معصومه بوستانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، سید نعمت قادری آموزگار کلاس چهارم شهید حججی دبستان شاهد علی اکبر(ع) که به تازگی و در حرکتی خودجوش، کلاس خود را با نام این شهید والامقام مزین و نامگذاری کرده است، در اقدام در خور تقدیر دیگری به همراه دانش‌آموزان کلاس خود، نقاشی ها و انشاهای دانش آموزان این کلاس را به همراه مبالغ کمکی ناچیز ولی پر از مهر و محبت آن‌ها به دانش آموزان زلزله زده کرمانشاه تقدیم کرده است.

این اقدام این معلم گچسارانی در همایش تجلیل از نفرات برتر کشوری و استانی جشنواره های مختلف علمی و فرهنگی گچساران که با حضور اردشیر یاری معاونت مالی و پشتیبانی، علی‌شیر زهرایی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، سید ظهیرالدین پورالحسینی مدیر آموزش و پرورش گچساران و جمع کثیری از فرهنگیان و دانش آموزان گچسارانی در سالن دبستان شهید تندگویان برگزار شد، مورد تقدیر مسؤولان استانی و شهرستانی قرار گرفت.

این آموزگار گچسارانی هدف از این اقدام خود را هم دردی با این دانش آموزان و تقویت روحیه ی ایثار و هم‌نوع دوستی و همچنین تلفیقی از چند درس فارسی، انشا، اجتماعی، هنر و .. عنوان کرد.
سید نعمت قادری آموزش در کنار پرورش را زیر بنای تعلیم و تربیت دانست و یادآور شد: آنچه مسلم بوده اين است كه زندگی انسان‌ها در كنار يكديگر بدون تعامل و سازگاری مشكل آفرين خواهد بود و هدف آموزش و پرورش گردآوری و انباشتن اطلاعات نیست، بلکه به کار بردن توانایی اندیشیدن و فهمیدن است.

۳ دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    سید جان دست دردنکنه عالی بود اجرت با حسین(ع )

  2. آرو گفت:

    زنده باد سید نعمت عزیز. ما به شما افتخار میکنیم سیدجان

  3. بهار۶۴ گفت:

    احسنت به خورزوی عریزم دستت درد نکنه گل کاشتی سید عزیز باعث افتخارشهرمانی

دیدگاه خود را به ما بگویید.