تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۷ دی ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۴۳ ب.ظ
فاقددیدگاه
Print This Post

تجلیل از برترین‌های شورای آموزش و پرورش گچساران+تصاویر

اعضای شورای آموزش و پرورش گچساران در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی تجلیل شدند.

گزارش و تصاویر از معصومه بوستانی

به گزارش خبر بیست، صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی همایش شوراهای آموزش وپرورش در سالن آموزش نفت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد.
در ابتدای جلسه سید ظهیر الدین پورالحسینی مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در سخنانی مشارکت و مشورت را جهت رسیدن به چشم انداز توسعه ضروری دانست.

وی هزینه در آموزش وپرورش را خرج کردن ندانست بلکه “سرمایه ” دانست و ادامه داد: در تاریخ ۲۶ دی ۷۲ قانون شوراهای آموزش وپرورش در مجلس تصویب شد که یکی از مترقی ترین قانون هایی است که تا کنون تصویب شده است.
پورالحسینی در ادامه بیان کرد: شورای آموزش و پرورش طبق قانون بالاترین مرجع تصمیم گیری در موردفعالیت های آموزش و پرورش است.
سید بهاء الدین ملک حسینی معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش نیز در سخنانی نقش شوراهای آموزش وپرورش را در حل مشکلات پیش رو مهم دانست و رسیدن به چشم انداز سند تحول بنیادین را بدون همکاری بقیه ی دستگاه های اجرایی سخت و دور از دسترس ذکر کرد.
وی هدف مجموعه آموزش و پرورش را ساختن نسل های آینده ساز با مشارکت همه ی دستگاه های علمی و فرهنگی دانست.
عبدالرحیم رحیمی فرماندار شهرستان، مهندس هوشنگ صیدالی مدیر عامل نفت و گاز گچساران، مهندس علی کردلو مدیر خدمات، ساسان حبیبی نژاد رئیس دفتر مدیرعامل، سرهنگ نورایی نسب فرمانده سپاه شهرستان، سید بهاء الدین ملک حسینی معاونت پرورشی اداره کل، جمعی از روسای آموزش و پرورش مناطق استان و جمعی از مدیران مدارس و فرهنگیان گچسارانی در این همایش حضور داشتند.
در پایان جلسه از اعضای شورای آموزش و پرورش و اداراتی که با شورای آموزش و پرورش همکاری داشتند تجلیل گردید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.