تاریخ انتشار :سه شنبه ۸ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۳:۱۵ ب.ظ
۲ دیدگاه
Print This Post

کاشت نهال به یاد مرحوم سید نقی نشاطی‌فر و جانباختگان سانحه هواپیمایی در مدرسه شاهد امام علی(ع) گچساران

باحضور مدیر آموزش و پرورش گچساران و مدیران و معاونان ستادی و نیز جمعی از مدیران شهرستان، مراسم گرامیداشت هفته امور تربیتی در مدرسه شاهد امام علی(ع) گچساران برگزار و 66 اصله نهال به یاد جانباختگان سانحه هواپیمای تهران یاسوج کاشته شد.

خبر بیست// معصومه بوستانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، با حضور سید ظهیرالدین پورالحسینی و جمعی از معاونین و کارشناسان اداری و با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان کاشت ” ۶۶ ” اصله نهال به یاد جان باختگان سانحه هواپیمای مسافری تهران – یاسوج در دستان شاهد امام علی (ع) کاشته شد.

سید ظهیر الدین پورالحسینی مدیر آموزش و پرورش گچساران در این مراسم که همزمان با 8 اسفند ماه و آغاز هفته ” امور تربیتی ” برگزار شد، ” امور تربیتی ” را یادگاری نیکو و ماندگار از شهیدان رجایی و باهنر عنوان کرد.

وی افزود: کار مربیان پرورشی در تذهیب اخلاقی دانش آموزان و ساختن نسل آینده ی ایران اسلامی بسیار مهم و ضروری است و کوچکترین سهل انگاری در کار باعث وارد آمدن ضربات جبران ناپذیری می‌شود.
در ادامه مسئولین آموزش و پرورش و دانش آموزان دبستان شاهد امام علی علیه السلام با کاشت 66 اصله نهال یاد جانباختگان سانحه هواپیمای مسافربری تهران یاسوج  و همچنین با کاشت  ۸ اصله نهال یاد و خاطره ی شهدای امور تربیتی را گرامی داشتند.۲ دیدگاه

  1. ننه گفت:

    😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 خدا رحمتشون کنه
    روحشون شاد یادشون تا ابد جاودان

  2. ننه گفت:

    😍😍😍😍😍😍 الهی من فدای چشمای خاله بشم عزیزدلم 😙😙😙😙😙😙

دیدگاه خود را به ما بگویید.