تاریخ انتشار :چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۹:۲۱ ق.ظ
فاقددیدگاه
Print This Post
فرماندار گچساران مطرح کرد

دلیل اصلی فرود نیامدن هواپیمای ماهان در فرودگاه گچساران

فرماندار گچساران دلیل عدم فرود هواپیمای ماهان در فرودگاه این شهرستان را شرایط نامساعد جوی و گرد و خاک عنوان کرد نه نقص فنی.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، عبدالرحیم رحیمی ظهر امروز در نشست شورای اداری این شهرستان با تذکر به بعضی از مسئوولان ادارات گچساران گفت که روسای ادارات و نهادهای که قصد بیرون رفتن از گچساران را دارند باید جانشین معرفی کرده  و خروج خود از شهرستان را به اطلاع فرمانداری برسانند.

وی تصریح کرد: مدیران و روسای ادارات باید این موضوع را در نظر داشته باشند که حضور مدیران کل یا مقامی بالاتر از خود در شهرستان را به اطلاع فرمانداری برسانند.

فرماندار گچساران در ادامه با تاکید بر اهمیت هماهنگی و اطلاع‌رسانی روسای ادارات با فرمانداری در مواقع بروز برخی حوادث گفت: در این مواقع روسای ادارات باید موضوع را به فرمانداری گچساران اطلاع دهد نه اینکه با خبرنگار تماس برقرار کند زیرا خبرنگاران باید از منبع موثق به کسب خبر مبادرت کنند.

وی با اشاره به شرایط جوی نامناسب هوا در گچساران به دلیل هجوم ریزگردها و عدم امکان فرود هواپیمای ماهان به فرودگاه گچساران عنوان کرد: من از بعضی از خبرنگاران گلایه‌مند هستم من دیروز از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ در جلسه حضور داشتم، بعد خبری در خصوص هواپیما از زبان من منتشر می‌شود در حالی که من با هیچ خبرنگاری مصاحبه نکرده بودم.

رحیمی ادامه داد: در این خبر از جانب من عنوان شده بود که هواپیما به دلیل نقص فنی امکان فرود نداشته است در حالی که اگر چنین موضوعی صحت داشت، هواپیما امکان برگشت به تهران را نداشت و باید الزاما فرود می‌آمد، مشکل شرایط جوی و گرد و خاک زیاد بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.