تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

اصولگرایان بویراحمد و دنا در آزمون ولایتمداری

اصولگرایان بویراحمد و دنا در آزمون ولایتمداری
حمید مظفری از فعالان سیاسی بویراحمد و دنا مطلبی با عنوان اصولگرایان بویراحمد و دنا در آزمون ولایتمداری برای این پایگاه خبری ارسال کرده است.

خبر بیست؛
به قلم و اندیشه حمید مظفری
این روزها کمتر کسی هست که در رابطه با بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری در فرا راه برنامه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بی اطلاع باشد. رهبر معظم انقلاب به خوبی و با هوش و ذکاوت بالا و با دور بینی و آینده نگری عالی ای که دارند، حساسیت موضوع را بخوبی تشخیص داده و جهت اداره زمان حال و آینده این نظام تاکید زیادی بر حضور جوانان در اداره کشور در لایه های مختلف و جایگاههای متفاوت نموده است و این حرکت را از مدیریت های وابسته به خود معظم له شروع کردند به طوری که تعداد زیادی از نمایندگان مقام معظم رهبری در استانها طی سال اخیر از جوانان انتخاب شده اند تا الگویی باشد برای سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه. ولی متاسفانه مشاهده میشود بعضی افراد و جریان های سیاسی که در عالم تئوریک بشدت دم از ولایتمداری میزنند در عالم عمل خلافش را دارند عمل میکنند و چگونه همین نظر بسیار مهم مقام معظم رهبری را پشت گوش انداخته اند.
این مطالبی که در فوق گفته شد بهانه ای است تا به یک موضوع بسیار مهم یعنی انتخاب کاندیدای نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا اشاره شود. جریان اصولگرای شهرستانهای بویراحمد و دنا که خود را ذوب در ولایت میدانند این روزها در رابطه با موضوع انتخاب کاندیدای جربانشان برای مجلس یازدهم در حوزه مرتبط با خود، درست 180 درجه خلاف منویات مقام معظم رهبری در حال قدم برداشتن هستند و دو نفر از جوانان دانشگاهی و پر از نقطه قوت که جهت حضور در انتخابات مجلس اعلام آمادگی و ثبت نام کرده اند چگونه و چطور دارند فدای جمود فکری بعضی ار تصمیم گران این جریان میشوند.
دکتر کیان دهراب پور پزشک خوش نام و سیاستمدار اصولگرایان استان و دکتر احسان عسکری دکترای اقتصاد و عضو هیئت علمی دانشگاه از همان کسانی هستند که دقیقا” مصداق نظر مقام معظم رهبری جهت گام برداشتن در گام دوم در صحنه مهم مجلس شورای اسلامی میباشند، مع الاسف اصولگرایان ولایتمدار خود را به کوچه علی چپ زده و دارند این نظر مهم مقام والای ولایت را در پس توهای تمامیت خواهی دارند زیر پا میگذارند.
انصاف ایجاب میکند اصولگرایان بویراحمد و دنا یا اینطور دم از ولایتمداری نزننند و یا اگر میزنند در زمان حال به همین یک مورد، جامه عمل بپوشانند.
مردم فهیم، بصیر و همیشه در صحنه شهرستانهای بویراحمد و دنا بخصوص آنهایی که دل در گرو ولایت دارند منتظرند ببیند در آزمون ولایتمداری اخیر، آیا این جریان قبول میشود یا رد؟ که این رد یا قبول شدن در برهه اخیر میتواند در ادامه کار و محبوبیت و مقبولیت اصولگرایان بویراحمد و دنا بسیار تاثیر گذار میباشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.