تاریخ انتشار : شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ - ۰:۰۴

پاکدل به تهدید تاج‌گردون علیه حسینی واکنش نشان داد

پاکدل به تهدید تاج‌گردون علیه حسینی واکنش نشان داد

  بنام خدای صداقت و راستی به فکر معامله گری و ریاکاری نباشید و مردم را محرم بدانید و نگذارید مضحکه و دروغ بزرگِ دوم در اذهان ثبت شود. آنچه مردم از حاکمانشان انتظار دارند صداقت و شفافیت است. حتی وقتی مشکلات و کمبودها به هر دلیلی دامان ممالک را می گیرد مردم چنانچه به

 
بنام خدای صداقت و راستی
به فکر معامله گری و ریاکاری نباشید و مردم را محرم بدانید و نگذارید مضحکه و دروغ بزرگِ دوم در اذهان ثبت شود.
آنچه مردم از حاکمانشان انتظار دارند صداقت و شفافیت است. حتی وقتی مشکلات و کمبودها به هر دلیلی دامان ممالک را می گیرد مردم چنانچه به یقین برسند که در تخصیص همان امکانات و فرصتهای کم و محدود عدالت نسبی رعایت می شود براحتی شرایط را پذیرفته و با حاکمانشان همراه می شوند ولی اگر حاکمانشان با آنها روراست نبوده و با رانت و فساد ناشی از قدرت در شرایط دیگری بسری برند ولی وانمود کنند که همدرد و همسان آنها هستند، بشدت از آنها روی گردان می شوند. مردم این انتظار را از نمایندگان مجلس بیشتر از سایر بخشهای حاکمیت دارند چون آنها را وکلای خود می دانند.
این مقدمه عرض شد تا اشاره ای داشته باشم به فضای این روزهای حوزه گچساران و باشت که تا حدودی ملتهب بوده و برخی از آقایان کاندیدا ادبیات تندی را علیه یکدیگر بکار می گیرند که برخی رسانه ها و صاحبان قلم به آن پرداخته اند ولی در این میان جمله ای را نماینده فعلی فرموده اند که زنگ خطری بوده و به نوعی نادیده گرفتن حق و حقوق مردم و فقط تمرکز روی منافع کاندیداها و سرپوش گذاشتن روی سواستفاده ها و رانتهاست. ایشان در پنجم دی ماه خطاب به سایر کاندیداها فرمودند اگر ساکت نشوید چیزهای میدانم که اگر بگویم و به گوش شورای نگهبان برسد اسمتان بالای صندوق نخواهد رفت!! هرچند امروز ششم دی ماه آقای حسینی صراحتاً پاسخ دادند که ” اگر مردی بگو! ً، ولی باید مردم بدانند این فرمایش نماینده به تعبیر خودمانی یعنی این که باهم بخوریم و چیزی نگوییم و بیخیال مردم! به تعبیر دیگر این یعنی معامله بر روی بیت المال و حقوق مردم حتی در این شرایط رقابت انتخاباتی، این یعنی ریاکاری چون در عین اینکه به ظاهر داد میزنند حسابمان پاک است و حضورمان در این رقابت برای خدمت به مردم است ولی واقعیت چیز دیگریست، این یعنی مردم نامحرمند فقط رایشان را بگیریم و خودمان با هم کنار بیاییم.
هر چند این قبیل شعارها از سوی ایشان مسبوق به سابقه است، مثلاً اخیراً هم فرموده بودند یک نفر از من نه میلیارد مطالبه کرد که نقد ننویسد که در جلسه بعدی به مردم معرفی می کنم ولی بعد از دهها جلسه هنوز معرفی نکرده اند که به یک مضحکه و دروغ بزرگ از آن یاد می شود.
پس با توجه به فرمایش آقای حسینی لااقل در این مورد معامله گری و ریاکاری را کنار بگذارند و مردم را نامحرم نپندارند و به صراحت مواردی را که میدانند بفرمایند تا این ادعایتان بعنوان مضحکه و دروغ بزرگ دوم در اذهان مردم ثبت نشود.
غلامرضا پاکدل
۶ دی
 
 
 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.