کد خبر : 27386
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۱۳

واکنش غلامرضا پاکدل به سفر نوبخت به گچساران+ تصویر

واکنش غلامرضا پاکدل به سفر نوبخت به گچساران+ تصویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق نفت و گاز گچساران در جدیدترین پست اینستاگرامی خود نسبت به سفر نوبخت معاون رییس جمهور  و رئیس سازمان برنتمه و بودجه به گچساران واکش نشان داد و این سفر را در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، سفری تبلیغاتی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق نفت و گاز گچساران در جدیدترین پست اینستاگرامی خود نسبت به سفر نوبخت معاون رییس جمهور  و رئیس سازمان برنتمه و بودجه به گچساران واکش نشان داد و این سفر را در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، سفری تبلیغاتی عنوان کرد.

وی یادآوری مستندی از سفرهای مشابه و نامه نگاری های بی سرانجام آورده است.

متحیریم که کسی که از طراحان و مدافعین کاهش حقوق و پاداش بازنشستگی و افزایش مالیات و بی توجه به زحمات کارکنان نفت بود، با چه رویی در بهبوهه انتخابات برای فریب نفتی ها و خانواده هایشان چنین نامه ای را نوشته اند. کاش کمی به شعور نفتی ها احترام می گذاشتند.

،بنام خدای صداقت و یکرنگی
همکاران عزیز و زحمتکشم در شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران
سلام بر شما،
رجاء واثق دارم نامه نماینده مردم شریف گچساران و باشت به وزیر محترم نفت در خصوص مالیات، عناصر حقوق و پاداش بازنشستگی کارکنان صنعت نفت ( کلیک کنید ۱)، مایه تعجب و بهت شما عزیزان و کسانی است که کمی به حافظه خود رجوع می کنند و حداقل سه سوال را به ذهن متبادر می کند و آن اینکه:
۱- با چه رویی این نامه را نوشته اند؟
۲- مخاطبین و خصوصا ما کارکنان نفت را چه فرض کرده اند؟
۳- آیا فکر نمی کنند وزیر نفت اگر نخواهد ملاحظه کند، جوابی به ایشان می دهند که هیچوقت در فضای مجازی و رسانه ها اظهار نظر نکرده و ظاهر نشوند؟

براستی مگر جناب نماینده یادشان رفته که خود ایشان از طراحان و حامیان موضوع کاهش پاداش بازنشستگی و کاهش حقوق و مزایا و اعمال سقف بناحقِ حقوق بودند تا جائیکه کلیپ مربوطه دست به دست می شد که در آن ایشان علیه نفتی ها صحبت می کردند و آقای حاج بابایی که یک فرهنگی و نماینده مردم یک شهر غیر نفتی است از زحمات آنها دفاع می کرد؟
مگر فراموش کرده اند حتی در گزارش عملکرد سال نود و شش در گچساران، از این موضوع دفاع کردند که بنده مفصل تحت عنوان ناگفته و نقد اول هم دیدگاهشان را نقد کردم و هم از موضعشان بعنوان نماینده مردم یک شهر نفتی ابراز تاسف کرده و متذکر شدم که انتظار می رود ایشان از صعوبت و مخاطرات و اهمیت کارِ کارکنان نفت مطلع و مدافع حقوقشان باشند که در هیچ جا و هیچ موردی اینگونه نبوده است؟
مگر از یاد برده اند که دولت مورد حمایتشان جلو تبدیل وضعیت نیروهای پیمانکاری و قراردادی را که در حال انجام بود، گرفت و ایشان هیچ دفاعی نکردند و در کمال تعجب در زمان انتخابات نود و چهار وزیر وقت کار را به گچساران آوردند تا وعده دروغ و غیر مسولانه تبدیل وضعیت آنها را داد و پس از گرفتن رای آنها هیچ اتفاقی نیفتاد تا هنگام سفر وزیر مذکور به استان و نامه عجیب جناب نماینده به استاندار مبنی بر عدم پذیرش ایشان که بعد توسط معاون سیاسی استاندار رسما اعلام شد که چنین نامه ای اصلاً به استانداری واصل نشده و مشخص شد که ان نامه را برای فریب بیشتر ان نیروهای زحمتکش فقط برای سایتها فرستاده بودند؟! ( امیدوارم این نامه فعلی لااقل برای وزیر ارسال شده باشد!!! ). از آنجاییکه نقد اول بنده جامع و گویاست نیاز به توضیح بیشتری نیست و بعنوان بهترین مستند مجددا در دسترس قرار می گیرد. ( کلیک کنید ۲)، بعلاوه نامه برادر عزیزم ابوالحسن غلامی نیز در همین راستا درسال نود و شش موید و مبین بی مهری ها و حتی عدم توجه به اعتراضات محترمانه کارکنان نفت است. ( کلیک کنید۳ ). الان هم آقای عزیزی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس را آورده اند و دوباره همان وعده را داده است! تا نیروهای زحمتکش قراردادی و پیمانکاری نفت را برای چندمین بار فریب دهند. ( البته دم خروس بیرون زد و مشخص شد چند وقت پیش هم ایشان به حوزه انتخابیه آقای عزیزی رفته و برای ایشان تبلیغ کرده است یعنی از یک نوع معامله کثیف دیگر بر آراء مردم پرده برداری شد ).
مگر از یاد برده اند که اتفاقاً بر موضعشان در خصوص کاهش حق و حقوق و پاداش بازنشستگی کارکنان خدوم نفت اصرار داشتند تا حدی که در پاسخ به بنده در مراسم روز معلم سال نود و هفت در سالن آزادی نفت گچساران با افتخار وبدون توجه به کارکنان نفت فرمودند: این آقا که منتقد است حقوق و پاداشش کم شده است،اگر من جای او بودم تاجگردون را ترور می کردم”؟!! ( آن روز فکر نمی کردند که روزی بخاطر رای و منافع دنیوی با قلم خودشان به وزیر نامه نوشته و حرفشان را پس گرفته و از موضعشان برمی گردند، هر چند بنده همان موقع پاسخشان دادم که تا بازنشستگی بنده معلوم نیست چه پیش آید).
مگر خاطر مبارکشان نیست که از نجومی بگیران واقعی مانند رئیس صندوق فرهنگیان که بدلیل عدم امکان دفاع از حقوق هشتاد میلیون تومانی و وامهای چند میلیاردی بدون بهره، خود و همکارانش استعفا کردند، تمام قد دفاع کرد و بر حقوق و پاداش نفتی ها و سایر کارکنان دولت تاخت تا این قشر زحمتکش را فدای نجومی بگیران واقعی کند و خود و همفکرانش با فرافکنی نگذاشتند حتی موضوع نجومی بگیران شفاف شود؟
پس ملاحظه می فرمایید برای فریب نیروهای رسمی، قراردادی و پیمانکاری نفت دست بکار شده و باز هم قبل از انتخابات متاسفانه علنی و در سطح گسترده شعور آنها را نادیده می گیرند!.
جالب این است که آگاهانه و با برنامه از نامه شان به وزیر محترم، به مدیر عامل محترم شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نیز رونوشت داده اند تا شما خوبان حتی الامکان مطلع شوید ولی بدون تردید ما کارکنان نفت واقفیم که هر چند در شرایط فعلی و اوضاع اقتصادی که حاکم کرده اند هر امتیازی که گرفته شد برنمی گردد و ایشان هم با علم به این موضوع این نامه را نوشته اند ولی باز هم اگر تغییری در معیشت و وضعیتمان اتفاق بیفتد نتیجه اعتراضات گسترده خودمان و تاثیرات منفی تصمیمات مذکور بر عملکرد سازمان بوده و نامه های ایشان و نیز وعده های مدعوین غیر مسئول هیچ تاثیری نداشته و ندارد.
بنابراین اگر کسانی از شما کارکنان نفت و خانواده های شریفتان می خواستید به ایشان رای دهید بر اساس باورهایتان بود ولی همه ما اینگونه حرکات را توهین به شعور خویش دانسته و اقدامات، عملکردها، سخنرانیها و کلیپها را فراموش نکرده و اینقدر دچار آلزایمر نشده ایم که ایشان بتوانند چند ماه قبل از انتخابات تغییر چهره داده و ما و شما را با اقدامات اینچنینی جهت دهی کنند و پاسخشان را به نحو مقتضی خواهیم داد.
در نهایت از شما عزیزان و خصوصاً آن دسته از همکارن شریف و بزرگوارم که به هر حال به ایشان رای خواهند داد، پوزش می طلبم که جسارت کرده و گویا از جانب و از زبانتان مطالبی عنوان کرده ام ولی واقعیت این است که بدلیل بیست و چهار سال همکاری و زندگی با شما، می دانم که شان و شعورتان فراتر از این است که این قبیل برخوردهای ریاکارانه را متوجه نباشید ولی بدلیل فضای حاکم و گاهاً محجوبیتتان سکوت اختیار می کنید، پس بعنوان عضو کوچکی از آن مجموعه بزرگ این مطالب را به رشته تحریر درآوردم تا بدانند که میدانید و میدانیم.

غلامرضا پاکدل
۲۲ آبان ۹۸

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.