تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷

درخواست ۷۵ هزار نفری که به تاجگردون رآی ندادند

درخواست ۷۵ هزار نفری که به تاجگردون رآی ندادند
چند روز پیش نامه ای بی پایه و اساس به عنوان درخواست ۴۰ هزارنفر رای پاک!! به آقای تاجگردون جهت تصویب اعتبارنامه ایشان درفضای مجازی منتشرگردید.

خبر بیست؛
رهبرمعظم انقلاب و رییس محترم مجلس شورای اسلامی؛
چند روز پیش نامه ای بی پایه و اساس به عنوان درخواست ۴۰ هزارنفر رای پاک!! به آقای تاجگردون جهت تصویب اعتبارنامه ایشان درفضای مجازی منتشرگردید.
اولاً بر اساس گزارش خبرگزاری رسمی دولت، کل آراء قابل اخذ درحوزه گچساران و باشت ۱۱۵ هزار نفربوده که برای اولین بار به دلیل عملکرد نادرست حاکمان منطقه به خصوص شخص نماینده، تعداد ۳۵ هزارنفر به عنوان اعتراض رای ندادند و ۴۰ هزار نفر هم به رقبای تاجگردون بیشتر با هدف مخالفت با تاجگردون رای دادند، یعنی درواقع ۷۵ هزار نفر علناً به تاجگردون “نه” گفتند.
رای دهندگان واقعی به آقای تاجگردون در شهرستان‌های گچساران و باشت حداکثر ۲۷هزار نفر بوده و ۱۳هزار رای دیگر، آنگونه که وجدانهای بیدار میدادنند از مسیرهای خلاف اصل دموکراسی ومردم سالاری دینی که مبتنی بر رعایت قانون و موازین شرعی ست ، تآمین شده است.
با این اوصاف اگر ملاک احترام به رای اکثریت باشد پس بیش از ۶۵ درصد مردم با تاجگردون همراه نبودند و در واقع اکثریت در جایگاه مخالف قرار دارند که حق‌الناس اینجا تجلی پیدا میکند.
از همه مسئولین کشوری و لشکری و امنیتی انتظارداریم گوششان بدهکار تعداد اندکی افراد سودجو و منفعت‌طلب نباشد و درچارچوب قانون، اعتبارنامه آقای تاجگردون را بررسی نمایند .
مردم گچساران و باشت چه آنانکه به آقای تاجگردون رای داده اند و چه آنانی که رای نداده اند در کمال آرامش و امنیت مشغول به زندگی هستند و فریب هیچ مکاری را نخواهند خورد.
بدون شک این ۷۵ هزار نفر و هر آزاده دیگری مانند سایر ملت ایران خواهان برخورد با هرنوع فساد و منتظر نمایش موفق مجلس انقلابی و عدالتخواه و پایان دادن به لابی گری و مافیا پروری هستند.
جمعیت ۷۵ هزار نفری مردم گچساران و باشت

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سید اکبر شنبه , ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۰

مبارزه با مفاسد اقتصادی بمنظور ایجاد عدالت . و اعتماد ملی در راس وظایف نمایندگان ملت است. رد اعتبارنامه تاجگردون قدم اول مجلس انقلابی در مبارزه با مفاسد اقتصادی .

وارتان جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

جدیدا تو فضای مجازی دیگه بهش نمی گن دکتر تاجگردون بلکه میگن حاج تاجگردون لطفا پیگیری کنین حاج رفته

Mohamad شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹

درود برشما وتحلیل درست شما

بویراحمد گرمسیر پنج شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶

چه تحلیل آبکی!!! اگه ۳۵ هزار نفری که اصلا رای ندادن مخالف تاجگردون بودن پس اون ۹۰درصدی که در تهران پای صندوق نیامدن و مهر توی شناسنامه شون نخورد، مخالف کی بودن؟ 😂😂

احمد چهارشنبه , ۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۲

گل گفتی دمت گرم زدی تو خال