تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰:۱۲

لیست کاندیداهای مورد نظر تاج‌گردون برای انتخابات ۱۴۰۰ گچساران و باشت+تصاویر

لیست کاندیداهای مورد نظر تاج‌گردون برای انتخابات ۱۴۰۰ گچساران و باشت+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، پس از ماه‌ها گذشت از رد اعتبارنامه غلامرضا تاج‌گردون و سکوت او در خصوص انتخابات میان‌دوره ۱۴۰۰ گچساران و باشت، تاج‌گردون پستی اینستاگرامی منتشر کرده و طی آن تصاویر افرادی را که به او در سه دوره رای داده‌اند به اشتراک گذاشته است. تاجگردون این افراد را نخبگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، پس از ماه‌ها گذشت از رد اعتبارنامه غلامرضا تاج‌گردون و سکوت او در خصوص انتخابات میان‌دوره ۱۴۰۰ گچساران و باشت، تاج‌گردون پستی اینستاگرامی منتشر کرده و طی آن تصاویر افرادی را که به او در سه دوره رای داده‌اند به اشتراک گذاشته است.

تاجگردون این افراد را نخبگان و افرادی عنوان کرده که از ۷۰ درصد نمایندگان فعلی برتر هستند؛ با نگاهی به لیست منتشر شده و کامنت‌های ذیل آن می‌توان به خوبی به این اقدام عجولانه تاج‌گردون پی برد،انتشار چهره‌هایی که بعضا از مدیریت یک اداره نیز عاجز و ناتوان هستند و هیچ‌گاه در قد و قواره ریاست یک اداره نیستند چه برسد به نمایندگی مجلس.
اقدام عجیب و غریب تاج‌گردون اما با واکنش گلایه‌آمیز و تمسخر برخی لیدرها و کاربران نیز روبرو شده است؛ اما آیا واقعا تاج‌گردون به ایران افراد برای نمایندگی مجلس اعتقاد و باور دارد.

باید گفت این اقدام تاج‌گردون اگر چه در نگاه نخست عجیب و غریب است و تمسخر و تعجب کاربران را برانگیخته اما واقعیت این است او با انتشار این پست و تصاویر زیادی از شهروندان سعی در حفظ آرا و پایگاه گذشته خود در طوایف و قومیت‌های مختلف دارد و به نوعی با انتشار تصاویر آنها اقدام به دلجویی کرده و خواسته نشان دهد فراموششان نکرده اما در نهایت گزینه مد نظر او از میان هادی زارع‌پور، عبدالرحیم رحیمی یا هم برادرش ساسان تاج‌گردون معرفی خواهد شد.
او طی این پست خود نوشته:
قبل از انتخابات دوره یازدهم روزی گفتم اگر قرار است من نباشم ما تصمیم می‌گیریم که کی باشد… این حرف خیلی‌ها را ناراحت کرد و حتی در طول بررسی اعتبارنامه من، معترضین مرتب اشاره به این حرف می‌کردند و گویا مخالفین ما سختشان بود که خودشان تعیین‌کننده نباشند!
حال که به هر دلیلی مقرر شد در ادامه دوره یازدهم مجلس من نباشم، مهم این است که چگونه کسی باشد.
انسان‌های نخبه، متشخص، باتجربه، بزرگان طوایف و دیگر اقشار در سه دوره گذشته بی توقع و با رأی پاک، من را انتخاب کردند. اطرافم را که نگاه می‌کنم فراوان انسان‌هایی می‌بینم که به‌جرئت میگویم اینان ترازشان حداقل از ۷۰ درصد نمایندگان فعلی بالاتر است و برخی اگر در مجلس باشند در شمار ۵ درصد اول این مجلس خواهند بود. حیفم آمد یاران بی توقعم را به رخ دیگران نکشم و یادآور شوم که منظور از ما تعیین می‌کنیم یعنی اینان و دیگرانی که به سهو و حجم بالای یاران از قلم افتاده‌اند كه امیدوارم مرا عفو کنند و اگر عزیزی از قلم افتاده است به طریق مقتضی به من اعلام تا در ادامه اضافه گردد. این روزها و در جمع ما هیچ‌کس قیم کسی نیست. اتاق دربسته‌ای هم نیست و آقابالاسر هم نداریم. خیلی شفاف باهم تصمیم خواهیم گرفت اگر بخواهیم باشیم…

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.