تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴

جوابیه‌ به نوشته‌ای علیه غلامرضا پاکدل؛

نوشتارتان از شدت حسادت، حقارت و فشار روحی و روانی بود/ سياست نخ‌نما و تفرقه‌انگيز جريان شما را پاكدل و پاكدل‌ها افشا و اَبتَر خواهند كرد/ هفتاد و پنج هزار و پانصد گچسارانی و باشتی به شما نه گفته‌اند

نوشتارتان از شدت حسادت، حقارت و فشار روحی و روانی بود/ سياست نخ‌نما و تفرقه‌انگيز جريان شما را پاكدل و پاكدل‌ها افشا و اَبتَر خواهند كرد/ هفتاد و پنج هزار و پانصد گچسارانی و باشتی به شما نه گفته‌اند
دقيقا خوب مي دانيد كه دكتر پاكدل رزمنده و جانبازِ پاكدست نه تنها تاييد می‌شود بلكه رای بالايی دارد مگر اينكه از نظر شما شرط تاييد شدن رانت و فساد باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، دکتر جمال غریب‌زاده جوابیه‌ای به نوشتار رضا فتحی از منتقدان غلامرضا پاکدل مدیرعامل اسبق شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به این پایگاه خبری ارسال کرده که در زیر شرح آن را می‌خوانیم.
جناب آقاي فتحي
سلام عليكم
  در نوشته اي مملو از توهين، افترا، دروغ و خارج از ادب، به زعم خودتان جواب يكي از باسوادترين، سياستمدارترين، مديرترين، مدبرترين، صادق ترين، شجاع ترين، شفاف‌ترين، خدمتگزارترین، منصف ترين، خوش سابقه ترين و خوش آتيه‌ترين فرزند اين مرز و بوم يعني آقاي دكتر پاكدل را داده ايد.
هر چند براساس بررسي و رصد انجام شده هيچكس به نوشته مبتدي و بغص آلود شما وَقعي ننهاد و اتفاقاً حقانيت آقاي دكتر پاكدل را بيش از پيش ثابت كرد و ارزش پاسخ دادن را هم ندارد ولي نه در جوابتان بلكه براي روشن تر شدن مردم و متنبه شدن شما و امثالتان چند خط را مي‌نگارم.
 در ابتدا عرض كنم كه ايشان فقط نظر خودشان را گفته اند و اينكه شماها اينچنين برآشفته مي شويد با شعار زيباي “زنده باد مخالف من” كه فقط لقلقه زبان برخي از شماهاست، مغايرت دارد.
آنهايي كه با بوي كباب اين سو و آن سو مي روند شما و امثال شماييد كه هيچ استدلالي جزء منافع شخصي تان در حمايت از فرد مورد نظرتان نداريد و هر كدامتان با يك نفريد تا حداقل بتوانيد از كباب هر كس كه برنده شد لقمه اي نوش جان كنيد و قيمتتان در حد همان سيخ كباب است، نه آقاي دكتر پاكدل كه خود، برادران و بستگانش يكدست و يكصدا هستند و با هيچ قيمتي قابل خريد نيست (يعني قيمت ندارد) و شما و خيلي ها به همين دليل سوخته و مي‌سوزيد و خوب مي دانيد آقاي دكتر پاكدل اين بار هم مانند دفعات قبل (كه خودتان هم اعتراف كرده ايد) بهترين و مستندترين نظر را داده اند.
در خصوص مديرعاملي ايشان افاضه فضل كرده ايد كه فكر كنم جايي براي بحث نباشد كه دوران ايشان تقريبا به اعتراف همه از جمله دوستان و منتقدان منصف، دوران طلايي نفت و خدمت رساني به مردم بوده است.
  خودتان و همگان مي دانند كه مورد مخفي شدن جناب سيد، مصدوميت و راي ايشان درباشت فقط از شدت حسادت، حقارت و فشار روحي و رواني مجبور به دروغ پردازي شده ايد.
 جريان مورد حمايت آقاي دكتر پاكدل جريان مبارزه با ظلم، تبعيض، بي‌عدالتي، استبداد، رانت، فساد، مخفي كاري، فريب مردم، شوآف، عدم پاسخگويي، عدم شفافيت، نخبه‌كشي، نوچه پروري، فاميل سالاري، منت بي خدمت و حكومت خانوادگي و ارباب و رعيتي است و شك نكنيد با آگاهي و روشنگري ان شاالله در مقابل جرياني كه شما خود را نوچه آن مي دانيد و تاكنون هفتاد و پنج هزار و پانصد نفر از يكصد و پانزده هزار و پانصد نفر حوزه گچساران و باشت به آن “نه” گفته اند، پيروز خواهد شد.
شما از تيراندازي صحبت كرده ايد، اگر كمي غيرت داشتيد به تيراندازي كه جريان جنابتان وقتي مورد اعتراض مردم شريف ديل قرار گرفت، بعد از دعوت و پذيرايي در منطقه خيرآباد و ليشتر، از ترس خود و بر خلاف رسوم ميهماني و ميزباني براي تحقير مردم منطقه انجام دادند واكنش نشان مي داديد تا آن ننگ بر پيشاني شما و حاميان آنان در منطقه حَك نشود!!. اتفاقي كه مثل هميشه فقط و فقط با واكنش شجاعانه و بي باكانه آقاي دكتر پاكدل روبرو شد.
درخصوص كمك به ستاد آقاي ميرحسين موسوي گفته ايد!! اين حرفتان براي مردم بيشتر شبيه جوك مي ماند، هر چند افرادي از همفكران شما كه روزي از نردبان آقاي ميرحسين موسوي بالا رفتند، نامه اي مبني بر كمك آقاي دكتر پاكدل به ستاد ايشان به دروغ تهيه كردند ولي جهت اطلاع جنابتان آن افراد ترسو نه مَرد بودند كه زيرش امضا بزنند و نه حتي عاقل بودند كه ظواهر يك نامه را رعايت كنند، لذا بلافاصله اصالت نامه از سوي نهاهاي امنيتي كه به آنها منعكس كرده بودند رَد شد و جالب است بدانيد باني آن نامه كه روزي در قدرت بود مثل بعضي هاي ديگر دستش رو شد و به بي آبروترين و رسواترين فرد سازمان خود مبدل شد كه حتي نمي تواند در يك جمع سه نفره حضوريابد. (به اين موضوع اشاره شد تا شما و همه كساني كه دنبال تهمت و افترا هستند حداقل مرد و آزاده باشند و بدانند كه براستي چوب خدا صدا ندارد و عبرت بگيرند).   
 اما عجبا!!!. شما و جريانتان در اين حوزه به نظر مي رسد هيچ اصالتي سياسي براي خود قائل نيستيد، كسي كه شما افتخار نوكريش را داريد، خودش مريد آقاي ميرحسين موسوي بود. حالا از نظر خودتان حتي كمك به ميرحسين موسوي ننگ و عار است؟؟ براستي كه اين شمائيد كه “نمك ميخوريد و نمكدان مي شكنيد”. اوف بر اين روزگار!!
 پيرامون ادامه نوشته تان كه براي ثبت نام آقاي دكتر پاكدل و تعدد كانديداها تلاش داريد، بايد عرض كنم كور خوانده ايد، اين سياست نخ نما و تفرقه انگيز جريان شما را پاكدل و پاكدل ها افشا و و اَبتَر خواهند كرد و دليل اصلي سوزشتان از اظهار نظر آقاي دكتر پاكدل همين بوده است.
دقيقا خوب مي دانيد كه آقاي دكتر پاكدل رزمنده و جانبازِ پاكدست نه تنها تاييد مي شود بلكه راي بالايي دارد مگر اينكه از نظر شما شرط تاييد شدن رانت و فساد باشد كه انشااله ديگر اينطور نيست و دوران بزن و دررو گذشته است.
جمال غريب زاده
هفتم مهرماه نود و نه

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.