تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱

افشاگری‌های بی‌سابقه شهردار اسبق دوگنبدان علیه تاجگردون/ دکتر قاضی‌فر: به درخواست‌های شخصی‌تان از شهرداران و مدیریت‌های خانوادگی‌تان چه نمره‌ای می‌دهید؟!

افشاگری‌های بی‌سابقه شهردار اسبق دوگنبدان علیه تاجگردون/ دکتر قاضی‌فر: به درخواست‌های شخصی‌تان از شهرداران و مدیریت‌های خانوادگی‌تان چه نمره‌ای می‌دهید؟!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، واکنش دکتر سید عبدالکریم قاضی فر به صحبت‌های اخير تاجگردون در نمره‌دهی به شهرادران اسبق تا کنونی دوگنبدان را در زیر می‌خوانید؛ ابتدا عيد نوروز را به عموم مردم شهرستان های گچساران و باشت تبريک عرض نموده و آرزوی سلامتی و بهبود معيشت در سال جديد برای همگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر بیست، واکنش دکتر سید عبدالکریم قاضی فر به صحبت‌های اخير تاجگردون در نمره‌دهی به شهرادران اسبق تا کنونی دوگنبدان را در زیر می‌خوانید؛

ابتدا عيد نوروز را به عموم مردم شهرستان های گچساران و باشت تبريک عرض نموده و آرزوی سلامتی و بهبود معيشت در سال جديد برای همگان از خداوند منان خواستارم.

خدمت به مردم بدون بزرگنمایی نمادی از خدمت بی منت است. از آنجا که اينجانب در هر بخشی چه دانشگاه، شورای اسلامی شهر ، ورزش، و چه در شهرداری از تمام توان خود برای خدمت به مردم ديارم شهرستان های گچساران و باشت استفاده نمودم و اينها را وظيفه خود برای عزيزان همشهری ميدانم، شاهد بوديم که در يک نشست با خبرنگاران، نماينده سابق که خود بايد پاسخگوی کم کاری ها در بخش اشتغال، صنعت و پروژه های بی نتيجه شعارگونه نزديک انتخابات باشند، به خود اجازه دادند تا به شهرداران اين سالها که در مواردی انتظارات خارج از چارچوب قانون از آنها داشته است،و او را همراهی نکردند، نمره دهی نمايد. به همين منظور چند نکته خدمت ايشان يادآور می شوم:

۱.آن روزها که فرماندار، بخشدار و بسياری از پست های گچساران و باشت را فقط در انحصار خانواده خود قبضه کرده بوديد چه نمره ای به اين امر اختصاص می دهيد؟

۲. در طی اين سالها به جذب های بدون آزمون در نهادهایی که افراد دست نشانده شما مدير هستند را چه نمره ای می دهيد؟

۳. اعتبار بودجه شهرداری در زمانی که بنده در شهرداری خدمتگزار مردم بودم ۹۶۰ ميليون بوده است که بارها شخص شما در جلسات بودجه شهرداری را با ساير نهادها مقايسه می کرديد. ازطرفی مدت زمان بسيار کوتاهی در زمان نمايندگی شما، بنده شهردار گچساران بودم و در منزل شخصی بنام ک.م اعلام داشتيد تا من نماينده هستم اجازه نمی دهم بودجه برای شهرداری بيايد.

۴. در ضمن اعتبار يک ميليارد و دويست ميليون تومان مربوط به روکش آسفالت بافت فرسوده دريافت نمودم و اولويت بندی نيز انجام شد و حتی پيمانکار هم برادر نماينده پيشين ياسوج( آقای زارع) بودند. در همان ايام غلامرضا تاجگردون به مسئولين وقت استان اعلام داشتند که فعلا دست نگه داريد تا کار در زمان بنده که شهردار گچساران بودم ، انجام نگيرد.

۵. غلامرضا تاجگردون طی پيامکی که به گوشی بنده دادند در يکی ديگر از خواسته های شخصی که داشتند اعلام کردند که طرح مشاوره خيابان بلاديان را به خواهرزاده ايشان يعنی احسان امينی بسپاريم را به ياد بياورند.

۶. به ياد بياوريد که در ابتدای حضورتان در نمايندگی با نيروهای نخبه ای همچون مهندس زينل زاده ، دکتر مصلح،دکتر زراعت کيش، دکتر پاکدل و ساير عزيزان چه کرديد و مهندس زينل زاده را از مدير کلی کار عزل کرديد و بعد از اين که ايشان نيز به عنوان شهردار در خدمت مردم بودند نيز شرايط عزل ايشان را به طريقی که بر همگان آشکار است فراهم کرديد. در ادامه در روی کار آمدن جناب ظفری بعنوان شهردار نيز حمايت داشتيد که پس از آنکه ايشان در برابر خواسته های شما که خارج از چارچوب قانون بودند ايستادند به طرق مختلف به سمت ايشان هجوم آورديد که جای تاسف است که اينگونه از نخبگان انتظار است که نوکرگونه رفتار کنند و هيچ اختياری نداشته باشند.

جناب تاجگردون تاکنون اخلاق پيشه کرديم، اما اين روزها نشان داديد تعادل فکری نداشته برای فريب افکار عمومی از هر توهين، تخريب و وعده و کاری استفاده ميکنيد تا رفتارهایی که بيشتر منافع طلبانه بوده را در ادامه داشته باشيدو چون درخواست های شخصی از شهرداران داشتيد و اوامرتان که خارج از روال قانون بود اجرا نشد حال اينگونه نمره دهی برای فريب افکار عمومی انجام می دهيد در صورتی که نمره خود شما در مجلس با اوضاعی که به بار آورديد تاريخی شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

لر پنج شنبه , ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۰:۰۵

ولا سیل ت که ایکنم سی شهرداری آوریگون هم ….نه خوبی