تاریخ انتشار : پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱

نگویید تاج‌گردون پارتی‌بازی کرده/به امام حسین من بازنشسته نیستم/3سال دیگر دارم/موهایم سفید شده است

نگویید تاج‌گردون پارتی‌بازی کرده/به امام حسین من بازنشسته نیستم/3سال دیگر دارم/موهایم سفید شده است

به گزارش خبرآوران عبدالرحیم رحیمی صبح امروز در مراسم تودیع خود به عنوان فرماندار سابق گچساران اظهار کرد: خوشحهال هستم که امروز همه به این مراسم آمده‌اند چه اصولگرا چه اصلاح‌طلب، ریش سفید بزرگ، کوچک، خانم آقا من شرمنده‌ام که شما را خسته کردم و خوشحالم که و خدارا شکر می‌کنم که خدایا این وحدت و تعامل را را از شهرستان من نگیرو

رحیمی افزود: به یاد جمله از آقای تاج‌گردون در دوران انتخاباتی وی افتادم که گفت مردم به شما قول می‌دهم که نماینده شما نام گچساران را در کشور پرآوازه کند و منم از خدا خواستم و گفتک کاری می‌کنم که فرماندار شما را نیز در کشور بشناسند.

وی تصریح کرد: این مسیر نبود جز با همکارها، همراهی‌ها و همدلی‌های همشهریان، معتمدان، روحانیت، امام جمعه،  اعضای شوراهای شهر همه و همه دست مرا گرفتند من به تنهایی هیچ‌کاری نمی‌توانستم انجام دهم.

فرماندار سابق گچساران گفت: خدا را شکر می‌کنیم در این چهار پنج سال حرف نخست را در فرمانداری‌های استان زدیم و کشور نیز چهارم کشور شدیم خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد که گچساران در حوزه کاهش نزاع‌های دسته جمعی در رتبه نخست تا سوم کشور است و این نشان‌دهنده امنیت بالای این شهرستان است.

رحیمی با بیان اینکه می‌گویند رحیمی عصبانی است، گفت: این لقب عصبانی به من چسپیده است، اگر عصابی شده‌ام و می‌شوم تنها به خاطر شهرستان عصبانی شدم، من تا الان نه دعوایی کرده‌ام و نه پایم به دادگاه باز شده است، عصبانیت کاری داشتم و افتخار می‌کنم.

فرماندار سابق گچساران گفت: معلمی خود را با دینی و قرآن شروع کردم و در شهرستان و استان و کشور برتر شدم، مدیری را شروع کردم و مدیر نمونه شهرستان، استان و کشور شدم، فرماندار شدم، شدم فرماندار چهارم کشور.

وی با اشاره به شایط کنونی خیابان بلادیان گفت: زمانی حاج‌خدادوست به من می‌گفت اگر به خیابان بلادیان بیایی ترو با لودر زیر می‌گیرم اما امروز وقتی مرا می‌بیند دعوت به چایی می‌کند و از این کار راضای است.

رحیمی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر بازنشسته بودن وی گفت: آقا به قرآن من بازنشسته نیستم، به امام حسین من 3 سال دیگر تا بازنشستگی دارم نگویید تاج‌گردون پارتی‌بازی کرده است نه به قرآن موهایم سفید شده است مگر می‌شود استاندار را به دلیل همین قانون بردارند بعد من کی هستم، من بازنشسته نیستم به خدا.

فرماندار سابق گچساران گفت: رسانه بنویس به خدا تازه تا سه سال دیگر تازه حکم من چهارساله است،  الان به مدت 4 سال شده‌ام فرماندار بروجرد و معاون استاندار لرستان.

رحیمی عنوان کرد:  اگر معلم‌های اول راهنمایی مرا ببینید باورتان نمی‌شود ولی من متولد 45 هستم پیر شدیم بعضی از دایی‌های من اینجا حضور دارند بعضی از ارث است یک چیزی نیز از حرص است و چیز دیگری هم از سیاست ولی بازنشستگی قانون دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد که من به مدت 5 سال فرماندار گچساران بودم ولی بارها اصرار کردم که از این شهرستان بروم نه اینکه خسته جسمی باشم نه روحم خسته شده بود و خود تمایل داشتم تا از گچساران بروم.

رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: پدر ما بیکار بود دارای 18 فرزند شد از بین این فرزندان یکی دعوا می‌کند گناه من چیست باید به من فحش بدهید؟به مادر و خانواده من فحش بدهید؟ گورپدر برادر من.

فرماندار سابق گچساران با خنده ادامه داد: البته پدر من اینجا نشسته است بابا معذرت می‌خوام.

رحیمی ادامه داد: حضرت نوح دارای فرزندی بود که بد شد، به سازمان ملل، شورای امنیت به سرتن قوای جهانی نوشته‌اند که این پسرش دعوا کرده است نکنید این کار را.

وی افزود: من برای مصاحبه رفتم فرمی به دادند برای نوشتن اسامی برادران و خواهرانم گفتم این فرم جا کم دارد من 19 برادر و خواهر دارم کجا بنویسم یکی از برادران و خواهرانم را فراموش کردم.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 7 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۷
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کاربر ناشناس پنج شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳

مردم بروجرد دیگه چقدر بدبخت تر از ما هستن که تو شدی فرماندارشون
خدا بهشون رحم کنه😂😂

کاربر ناشناس پنج شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

گچساران راحت شد آخ و بخت بروجرد

کاربر ناشناس پنج شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶

خدوندا کمک کن روزی نماینده هم از این شهر برود

کاربر ناشناس پنج شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶

خداوند پشت و پناهت مرد خستگی ناپذیر

کاربر ناشناس پنج شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷

اگر گچساران در این چند سال پیشرفتی داشته مدیون قاطعیت و مدیریت حاج رحیمی است

هلن پنج شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶

من رفتم از حاج خدادوس سوال کردم گفت خوب که رفت اصلا می امد بازار به کسی سلام هم نمی کرد انقدر مغرور بود به کسی دست هم نمی داد

کاربر ناشناس جمعه , ۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹

گچساران را خدا آزاد کرد